• +995-597095481
  • GEORGIA,TBILISI
Data Transfer Business Center

ثبت شرکت در گرجستان


قابل توجه دوستانی که میخواهند از طریق ثبت شرکت اقامت بگیرند ثبت شرکت در گرجستان به سهولت با پرداخت هزینه های قانونی انجام میشود و همچنین برای اقامت بعد از افتتاح حساب بانکی و مراحل و مدارک قانونی تقریبا میشود برای اقامت یکساله اقدام کرد ولی دوستان توجه کنید این اول راه است بعد از دریافت اقامت باید به فکر اقامت سال بعد خود باشید در نتیجه شرکت شما باید فعال باشد کارمند داشته باشید و مالیات حقوق پرداخت کنید برای خودتان حقوق تعیین کنید و مالیات پرداخت کنید دستگاه اپارات بگیرید و درامد خود را لحظه ای ثبت کنید ور در نهایت حسابرسی شرکت خود را انجام دهید تا اقامت سال بعد شما انجام شود . لطفا مراحل را جدی بگیرید
دستگاه اپارات مالیاتی چیست ؟!! این دستگاه کوچک با شماره ثبت شرکت شما و کداقتصادی شرکت شما راه اندازی میشود و تحویل شما خواهد شد و نشانه فعالیت شرکت شماست . از این به بعد حتی اگر 1 لاری و حتی 10 تتری درامد داشته باشید باید همان لحظه ثبت این دستگاه شود . و در اخر سال مالیاتی در امد شما مشخص خواهد شد و پس از کسر هزینه ها مالیات واقعی شما مشخص و به دولت پرداخت خواهید کرد

امکان ثبت شرکت از طریق وکالتنامه ایران در گرجستان قابل انجام شد . شما میتوانید بدون اینکه در گرجستان باشید با وکالتنامه محضری کاری به شرکت ما شرکت خود را ثبت و فعال کنید همچنین میتوانید از پکیج شرکتی با ادرس ثابت و رسمی . کارمند . مترجم و ... با قیمت بسیار پایین استفاده و شرکت خود را فعال کنید .

مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت فقط پاسپورت می باشد مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت برای صاحبان شرکتها
۱ . اصل پاسپورت
۲ . داشتن حساب بانکی شخصی در یکی از بانکهای معتبر گرجستان و پرینت حساب با حداقل ۳۸۰۰ لاری موجودی
۳ . عکس ( این عکس در محل گرفته میشود )
۴ . پر کردن فرم اقامت

مدارک مورد نیاز برای اقامت خانواده های صاحبان شرکت

۱ . اصل شناسنامه و کارت ملی همه اعضای خانواده
۲ . افتتاح حساب شخصی برای افراد بالای ۱۸ سال و پرینت حساب با موجودی حداقل ۳۸۰۰ لاری
۳ . پرکردن فرمهای نسبیت در سفارت ایران و دریافت جواب
۴ . تاییدیه وزارت امور خارجه
۵ . اصل پاسپورت
۶ . عکس
۷. فرم اقامت

شرکت دیتا ترانسفر همه این موارد را در کمترین زمان ممکن با هزینه های زیر برای شما انجام میدهد
۱ . ثبت شرکت با تمام مراحل شامل ثبت شرکت . فرم تاییدیه به زبان گرجی و انگلیسی . دریافت کد مالیاتی . خرید آدرس ۵۰۰ دلار
۲ . دریافت اقامت برای صاحبان شرکت ترجمه پاسپورت و تمام هزینه های جاری ۵۰۰ دلار
۳ . دریافت اقامت برای خانواده هر نفر ۵۰۰ دلار

راه دیگر دریافت اقامت از طریق استخدام می باشد که شرکت ما شما را در این امر یاری می کند

اخذ شهروندی گرجستان

متقاضیان اخذ پاسپورت گرجستان در ابتدا بایستی PR بگیرند. PR اقامت دائم است.
شرایط اخذ اقامت دائم گرجستان :
1 – جهت اخذ اقامت دائم گرجستان شخص متقاضی بایستی شش سال بصورت متوالی کارت اقامتش را تمدید کند.
2 – در این شش سال شخص متقاضی بایستی حداقل سه سال کامل در خاک گرجستان بوده باشد.
3- در این مدت هیچ گونه شکایتی که منجرب به جرم بوده باشد از وی موجود نباشد.

تفاوت اقامت دائم و شهروندی :
شخصی که اقامت دائم گرجستان را اخذ می کند از کلیه ی حقوق شهروندی گرجستان به جز حق رای برخوردار است و پاسپورت هم ندارد فقط یک آی دی کارت بلند مدت به وی تعلق می گیرد.
شرایط اخذ پاسپورت گرجستان ( شهروندی )
1 – کارت اقامت دائم را داشته باشد.
2 – هیچ گونه مشکلی با پلیس یا دستگاه های قضایی گرجستان نداشته باشد یا مورد تعقیب اینترپل نباشد.
3 – بدهکار بانک یا سایر مراکز دولتی و خصوصی نباشد.
4 – زبان گرجی را کاملا یاد گرفته باشد ( خواندن – نوشتن – مکالمه )
5 – نسبت به تاریخ و جغرافیای گرجستان حداقل اطلاعاتی را داشته باشد.
6 – دو ضامن معتبر( شهروند گرجی باشند ) برای ضمانت شخص متقاضی در گرجستان الزامیست.
معمولا دو سال پس از اخذ کارت اقامت دائم شخص متقاضی می تواند نسبت به اخذ پاسپورت گرجستان اقدام کند.

اقامت سرمایه گذاری گرجستان


در قوانین جاری گرجستان، سرمایه گذار به شخصی گفته می شود که حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری به صورت مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کند.
کسانی که کمتر از مبلغ ۳۰۰ هزار لاری در گرجستان آورده دارند و قصد اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت را دارند ، کارآفرین نامیده می شوند.
لازم به ذکر است که حداقل مبلغ مذکور حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری بایستی به صورت کاملا مستقیم در تجارت مورد نظر شخص متقاضی سرمایه گذاری شود، و خرید ملک برای شرکت جزو سرمایه گذاری مستقیم محسوب نمی شود و اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک ، قانون دیگری می باشد. دولت گرجستان برای شخص سرمایه گذار احترام زیادی قائل است و امکانات مختلفی را نیز در اختیار وی می گذارد از جمله : امکان استفاده از اطلاعات و داده های اتاق بازرگانی وزارت اقتصاد گرجستان جهت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان ، امکان بررسی مشارکت برخی بانک های گرجستان در پروژه فرد سرمایه گذار ، اعطای کارت اقامت پنج ساله و یا حتی واگذاری اقامت دائم گرجستان به سرمایه گذار در صورت داشتن سابقه مدیریتی و سرمایه گذاری در اماکن دیگر و ….
در صورت برنامه ریزی صحیح در سرمایه گذاری در گرجستان ، می توانید بعد شروع سرمایه گذاری و بازدید بازرس دولت از سرمایه گذاری شما در گرجستان ، اقامت دائم گرجستان را فورا در یافت نمایید. و به محض دریافت اقامت دائم ، برای دریافت پاسپورت گرجستان درخواست دهید ..

خدمات عمرانی

صنعت ساختمان در همه کشورهای اروپایی جزء سرمایه گذاری های مطمئن به شمار می آید بطوری که اگر بر اساس یک برنامه ریزی صحیح انجام شود بین 40 تا 100 درصد سوددهی دارد و کشور گرجستان هم از این امر مستثنی نمی باشد.
برای اینکه با این سرمایه گذاری بیشتر آشنا شوید مورد ذیل را مورد بررسی قرار میدهیم :

در کشور گرجستان سه نوع ملک وجود دارد :
1 – بلک Black ( سیاه ) که همان سفت کاری کشور ایران است.
2 – وایت White ( سفید ) که مرحله برق کشی و آب و فاضلاب و گاز کشی به Black اضافه می شود.
3 – گرین Green ( سبز ) که ساختمان تکمیل شده است. ( اتمام نازک کاری )
برای شروع کار ساختمان برای کسانی که مبتدی هستند بهترین گزینه خرید ملک در مرحله بلک ( Black ) که همان سفت کاری است توصیه می شود.
برای اینکه درک بهتری از خرید در این مرحله داشته باشیم به عنوان مثال دو پروژه با متراژ متفاوت از پروژه های ساختمانی که دیتا ترانسفر از مرحله بلک ( Black ) به گرین ( Green ) تبدیل کرده است را مورد بررسی قرار میدهیم :
امیدوارم با دو مثال فوق اصطلاح مرحله Black و سود حاصل از آن و مدت زمان سوددهی را متوجه شده باشید، بعد از انجام پروژه در مرحله Black و بدست گرفتن بازار و آشناشدن با قوانین شهرسازی و شهرداری می توانیم پروژه از صفر تا white را که سود بیشتری نیز دارد را شروع کنیم، برای این هم مجددا پروژه از صفر تا مرحله White را مورد بررسی قرار می دهیم:
نتیجه گیری: با توجه به پیشرفت های اخیر دولت کشور گرجستان و احتمال پیوستن آن به اتحادیه اروپا و عضویت در پیمان ناتو و ورود سرمایه از کشورهای مختلف به این کشور شاهد پیشرفت های چشمگیری خواهیم بود.
قیمت ارزان زمین و پروانه در گرجستان و ورود سرمایه گذاران ایرانی و غیرایرانی و شرایط ویژه اقامت موقت سالانه با خرید ملک حداقل 35000 دلار کارشناسی شده و سرمایه گذاری 120000 دلار جهت اقامت دائم ( البته بنا به گزارش هایی این مبلغ تا پایان سال جاری تغییر خواهد کرد ) نسبت به سایر کشورهای اروپایی بستر مناسبی فراهم نموده است و مضاعف بر این ها با توجه به افزایش ارز نسبت به ریال و توجیه صادرات می توانیم بخشی زیادی از مصالح مورد نیاز پروژه ها را از ایران به گرجستان صادر نماییم که این برای سازنده نیز سود مضاعفی دربردارد.

خدمات گردشگری و توریستی

تورهای چندروزه به تمام نقاط دیدنی گرجستان
تور یک روزه تفلیس
بازدید از جاذبه های گردشگری تفلیس
بازدید از باتومی و ساحل زیبای دریای سیاه